Pracuj ze Swoimi ulubionymi narzędziami

Istnieje możliwość podłączenia witryny wykonanej w Ghost CMS do setek najbardziej popularnych aplikacji i narzędzi za pomocą integracji, której konfiguracja zajmuje nie więcej niż kilka minut.

Bez względu na to, czy potrzebujesz zautomatyzować swoją pracę, podłączyć swoją listę mailingową, zbudować społeczność, czy umieścić produkty z Twojego sklepu internetowego, w naszej bibliotece znajdziesz setki tutoriali.

Zapier

Ponadto, możesz połączyć swoją stronę w Ghost CMS z ponad 1000 usług zewnętrznych, korzystając z oficjalnej integracji z Zapier.

Dzięki Zapier możesz ustawić automatyzację za pomocą triggerów i akcji, co pozwala na tworzenie i dostosowywanie szerokiego zakresu podłączonych usług.

Przykład: Kiedy ktoś nowy zapisuje się do newslettera na stronie Ghost (Trigger), dane kontaktowe są automatycznie przesyłane do MailChimp (Action).

Poniżej znajdziesz najpopularniejsze szablony automatyzacji Ghost<>Zapier:

Integracje niestandardowe

Sercem Ghost CMS jest solidne API JSON - zaprojektowane do łatwego tworzenia, zarządzania i pobierania treści.

Możliwe jest tworzenie niestandardowych integracji Ghost z dedykowanymi kluczami API i webhooksami w zakładce Integracje w panelu Administartora Ghost CMS.

Screenshot of custom integrations with webhooks in Ghost Admin

Poza tym, API pozwala na tworzenie całkowicie niestandardowych aplikacji do publikowania. Możesz wysyłać treści z ulubionego edytora, zbudować własny interfejs do obsługi procesów redakcyjnych lub użyć Ghost'a jako CMS'a z niestandardowym front-endem.

Ghost API jest dokładnie udokumentowane i łatwe w obsłudze przez programistów prawie każdego poziomu.

Ostatni krok: Szablony

W porządku! Czas na ostatni post w naszej serii powitalnej! Jeśli jesteś ciekaw, jak stworzyć od podstaw swój własny Szablon w Ghost CMS, zapraszamy do lektury.